Restoranas Apvalaus stalo klubas

Pramogos

Pramogos

Mūsų restorano meniu – degustacinėmis porcijomis

Kaip pramogą ypatingai progai ar po įtemptos dienos siūlome degustacinį 5 ar 7 patiekalų meniu. Tai glausta gurmaniška kelionė per mūsų restorano meniu, ragaujant mūsų valgiaraštyje siūlomus patiekalus mini porcijomis. Šiuos patiekalus sukūrė kartu su mūsų virtuvės komanda sukūrė „Apvalaus stalo klubo“ šefo-mentorius, „Michelin“ žvaigždute įvertintas aukštosios virtuvės virtuozas iš Italijos Pasquale Palamaro 

Degustacija užrištomis akimis - skonių atradimo šventė

Mėgstama mūsų restorano pramoga svečių grupei – degustacija užrištomis akimis. Tai žodžiais sunkiai nusakoma pramoga grupei žmonių. Kai susirenkate prie stalo, mes mandagiai Jums užrišime akis ir rekomenduojame paragauti aukščiausios kokybės patiekalus bei prie jų priderintus vynus. Užrištos akys – tai geriausias būdas pažadinti Jūsų miegančius pojūčius. Įsitikinsite, kaip paaštrėja uoslė, klausa, gerokai jautresni tampa skonio receptoriai. Patikėkite, maistas tampa labai, labai skanus. Prisiminsite, kuo kvepia vanduo, duona, vynas.

Netradicinė vakarienė užrištomis akimis puikiai tinka komandos bendrumo dvasiai stiprinti, verslo susitikimo užbaigimui, įdomiam bendraminčių susibūrimui ar asmeninei šventei. „Apvalaus stalo klubo“ komanda degustacijos užrištomis akimis paslapčių mokėsi pas garsią Ispanijos vyndarių Torres šeimą. Vakarieniauti tamsoje rekomenduojame apie valandą. Tačiau mūsų patirtis rodo, kad ne visus svečius tamsa vargina, todėl vakarienę pratęsiame pagal pageidavimus. Dažniausiai iki 80 minučių. Tokio stiliaus degustacijai puikiai tinka Angliško stiliaus bibliotekos salė, kur prie apvalaus stalo patogiai jaučiasi 6 – 14 svečių.  

Pirčių malonumai Marokietiško stiliaus erdvėje

Savo svečiams siūlome garinę pirtį, sauną ir sūkurinę vonią bei greta esančią jaukią minkštasuolių ir patogių staliukų erdvę, kurioje maloniai laiką leis besimėgaujantys pirčių malonumais ar norintys tiesiog pasišnekučiuoti. 

Ypatingą atmosferą šioje erdvėje sukuria rytietiškais motyvais puoštos sienos, autentiškomis marokietiškomis interjero detalėmis – šviestuvais, žvakidėmis, kilimais – dekoruota aplinka ir intymus apšvietimas. Gerai nuteikia atpalaiduojanti muzika ir sandalmedžio smilkalų kvapas.   

Marokietišką oazę mielai renkasi ir įmonės, ir privatūs svečiai. Po svarbaus susitikimo ar ilgos dienos bet kurioje iš mūsų komplekso  salių,  pirčių erdvė puikiai tiks paskutiniam renginio akordui arba atpalaiduojančiai popietei. 

Paslauga Kaina (Eur) su PVM
Grupei iki 5 asm. 93
Papildoma valanda 44
Grupei nuo 5 iki 10 asm. 162
Papildoma valanda 60
Viešbučio gyventojams (2 asm.) 28
Paslauga Kaina (Eur) su PVM
Rytietiška arbata 1,70
Rytietiški užkandžiai 15 - 20
Kaljano užkūrimas 12
Chalatų nuoma (1 vnt.) 3
Vienkartinės šlepetės 1,50

Pirčių zonos galimi laikai:

Užsisakyti: [email protected] arba +37065568012 

Scroll to Top